Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé větve
Datum nahlášení
25.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,v Sobědruhách se nedá volně projít po chodníku.Lidé se musí krčit aby prošli.Větve stromu jsou velmi přerostlé.
Lokalita závady
Bohosudovská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
/Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 1/7/2021 bude situace prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email