Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá vozovka
Datum nahlášení
25.07.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Popraskaná a propadlá vozovka vedle odtokového kanálu cca 20 metrů před přechodem v Modlanské ulici směrem od Modlan. Po dešti se zde tvoří louže a při průjezdu aut dochází k nepříjemné sprše procházejících chodců (vlastní zkušenost).
Vzhledem k předpokládané opravě okolí poklopu cca 50 metrů před tímto místem (v současné době označeno přenosnou značkou) by bylo vhodné provést obě opravy najednou. Děkuji za občany Modlanské ulice.
Lokalita závady
Modlanská 731/20, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku města Teplice.Váš požadavek na opravu byl předán správci této komunikace- Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje - p.Fischerové.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email