Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
V kašně neuteče voda.
Datum nahlášení
25.07.2015
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
V kašně neteče voda.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení a sdělujeme, že se nejedná o kašnu, ale pouze o sochu ve tvaru kašny.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email