NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250719_e5cf

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zarostlá lampa

Datum nahlášení
25.07.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Lampa veřejného osvětlení číslo 4583 v Sobědruhách je úplně skryta v koruně stromu.

Lokalita závady
Bohosudovská 496, Teplice, 415 10, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email