Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Stromky mezi panelovými domy
Datum nahlášení
25.10.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V prostranství před panelovým domem v ulici Prosetická/Pod Hvězdárnou, Teplice - Prosetice, je potřeba odstranit suchý stromek (již druhým rokem v tomto stavu) a, pokud je to jen trochu možné, vysadit stromky nové.
Lokalita závady
Pod Hvězdárnou 208/1, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stromek bude odstraněn. Nová výsadba bude provedena na jaře 2022.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email