NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

251119_a4f3

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená kruhová křižovatka u Luny

Datum nahlášení
25.11.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Velmi výrazná "roleta" na křižovatce, stav se od uvedeni do provozu neustále zhoršuje. Zhotovitel patrně nepočítal s množstvím trolejbušů a těžkými kamiony do tiskárny.

Lokalita závady
Jana Koziny, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci evidujeme. Opravu plánujeme v roce 2020.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email