NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260121_6866

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadá se chodník

Datum nahlášení
26.01.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V prostoru před kontejnery na odpad v dolní části Liberecké ulice se propadá zámková dlažba chodníku.

Lokalita závady
Liberecká, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V současné době probíhá reklamační řízení se zhotovitelem stavby o opravě povrchu chodníku.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email