Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak
Datum nahlášení
26.02.2018
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den,již delší dobu zde viz foto stojí Twingo,tmavé barvy bez RZ.Neustále se v tomto autě hrabou místní děti a dochází zde k prodeji drog hned z vedlejší hospody Tempo.Prosím o nápravu a domluvu MP aby před těmito činy nezavírala hlavu do klína ale postavila se tomu čelem.Je to ostuda.Každý den chodí okolo minimálně čtyři strážníci včetně aut MP a nikdo nehne ani prstem.. Děkuji
Lokalita závady
Průřezná 298, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude opětovně překontrolováno zda již splňuje požadavky §19 zákona č. 13/1997 Sb. (je skutečně vrakem). Zároveň upozorníme MP Teplice zda lze využít §27 zákona č. 361/2000 Sb. (odtažení vozidla z místa kde je zakázáno zastavit či stát).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email