NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260218_bc2a

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Špatně seřízený semafor

Datum nahlášení
26.02.2018

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Na křižovatce Rokycanova - Dubská je špatně seřízený semafor, kdy vynechává intervaly odjezdu z ulice Rokycanova a ze sjezdu ze čtyřproudé silnice a tvoří se dlouhé fronty. Přitom z Alejní a Dubské ulice už jsou všechna vozidla odjeta.

Lokalita závady
Rokycanova, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Závady jsme si vědomi. V současné chvíli probíhá hledání příčiny tohoto problému, avšak systém žádnou chybu nehlásí a chyba samotná se vyskytuje pouze občasně. Proto je hledání závady složitější a zdlouhavější.

Po nalezení a odstranění závady Vás budeme informovat.
S pozdravem, Jakub Číže.

_________________________________________________________

Dobré ráno,

Vámi popisovaná závada signalizace byla způsobena vadnou detekční kamerou na sjezdu ze silnice I/8. Detekční kamera již byla vyměněna, tudíž předpokládáme, že by se již nyní tato závada objevit neměla. Pokud ano, prosíme o opětovné nahlášení.

Hezký den.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email