NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260219_fd33

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlá vozovka na křižovatce Bystřanská x Bílinská

Datum nahlášení
26.02.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Při odbočení do ulice Bystřanská z Bílinské (od přejezdu) je pod mostem stále výrazněji propadlá vozovka a obrovský skok. Auta tam téměř škrtají o podvozek.

Lokalita závady
ulice Bílinská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zjišťujeme příčinu propadu vozovky.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email