Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odstavené auto
Datum nahlášení
26.02.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den, upozorňuji na odstavené auto, které má propadlou technickou - bílý FORD GALAXY a je evidentní, že se z něj stává vrak.
Lokalita závady
Skupova 558/33, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo z fotografie nevypadá že by splňovalo ustanovení § 19 zákona č. 13/1997 Sb., - tedy že by bylo vrakem - ale provedeme místní šetření s MP Teplice.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email