Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa č. 1680
Datum nahlášení
26.03.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, včera nesvítila lampa č. 1680 v již tak špatně osvětlené části ulice Svatoplukova (lampy jsou v této části daleko od sebe a nejbližší další lampa je navíc tlumená defakto obalená keřem u rohu ulice)
Lokalita závady
ulice Svatoplukova 2081/12, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závady bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email