NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260418_a10e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený obrubník a rozježděná zeleň

Datum nahlášení
26.04.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Oprava chodníku kolem dětského hřiště je pěkná. Ale za takovouto cenu ?

Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Rozježděná zeleň po opravě chodníků bude napravena, nicméně obrubník byl poškozen již před opravou chodníků ve vnitrobloku a to důsledkem parkování vozidel, stejně tak je poškozována i přilehlá zeleň.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email