Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky
Datum nahlášení
26.04.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Vedle paneláku máme stání na popelnice neustále jsou v chodníku nebo je ožralové převrhávají. Bylo by ideální udělat tam ohraničení jako jsou po Teplicích ty mříže.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, klecové ohrazení bohužel v tomto případě nezabrání vyjíždění do chodníku, neboť přední část klece musí zůstat volná pro přístup občanů a vývoz, míjelo by se tedy účinkem. Děkuji za pochopení.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email