Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Ohnutý semafor
Datum nahlášení
26.06.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Odbočovací šipka při výjezdu z Olympie je ohnutá a není na ni vidět.
Lokalita závady
část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vámi zmiňovaná světelná signalizace („semafor“) však není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Obraťte se, prosím, s žádostí o nápravu na vlastníka předmětné světelné signalizace. Tím je buďto obec Srbice nebo vlastník OC Olympia - společnost CPI Shopping Teplice a.s.
Přeji pěkný den.
S pozdravem
Jakub Číže
Jakub Číže už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email