Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad sklo-plasty
Datum nahlášení
26.06.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Stanoviště kontejnerů ul.Havlíčkova-Skupova.Sklo kontejner 14dní nevyvezen,je přeplněný a sklo se hází do ostatních kontejnerů.To samé bývá i u kontejneru na plasty.
Lokalita závady
Skupova, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontejner na sklo je nyní svážen 1x měsíčně a komodity papír i plast 1x týdně. Pokud, jak píšete, kapacita opakovaně nestačí, navýším četnost svozu skla na 1x za 14 dní a svoz plastů na 2x týdně. Svoz skla nyní bohužel připadá až na tuto sobotu, pokusím se domluvit dřívější svoz, pokud bude volná technika, vyhrazená pro svoz této komodity, případně alespoň zajištění úklidu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email