Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa VO.
Datum nahlášení
26.07.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
V ul. Josefa Suka před domem č 2504 nesvítí lampa VO číslo 2976 parkový typ, poslední v linii. Někdy zapne, ale než dosáhne normální svítivosti tak zase vypne a hodiny nesvítí. Podobně je to s lampou před vchodem sousedního domu č.2507.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závady budou odstraněny.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email