NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260719_3c45

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nelegální odhození odpadu

Datum nahlášení
26.07.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den, už od středy 24.7. je za prodejnou OKAY (v místě kde je plechová bouda na elektroodpad) vysypané větší množství odpadu. Zaměstnanci provozovny to odmítli uklidit s odůvodněním, že se nejedná o jejich odpad ale jde o odhozený komunální odpad. Jde tedy patrně o černou skládku. Prosím o její odstranění. Děkuji

Lokalita závady
Husova 1647, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email