NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260719_6810

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Mrtvý strom

Datum nahlášení
26.07.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Uschlý strom, ktery by se mohl v případě velkého větru zlomit a zničit tak přilehlé vysoké napětí.

Lokalita závady
Hudcov, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 1/8/2019 bude provedeno místní šetření. Poté Vás budeme informovat o vhodném opatření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email