NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260719_853b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozbitá popelnice

Datum nahlášení
26.07.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Chybí víko u popelnice

Lokalita závady
Masarykova třída 316/146, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na opravu nádoby byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. Pro lepší identifikaci nádoby pošlete číslo popisné nemovitosti, ke které je nádoba přihlášena, o jakou nádobu se jedná a velikost nádoby.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email