Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nedostačující nádoba na odpad
Datum nahlášení
26.07.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Na autobusové zastávce v ul.Alejní, přímo před OC Galerie,je malý odpadkový koš.Na tomto místě je veliká frekvence lidí a tento odpadkový koš je během chvíle naplněn.Bylo by možné přidat další nádobu na odpad ?Bohužel je okolo neustále nepořádek, není kam odhodit odpad.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Do nově opravené zastávky MHD v ulici Alejní u OC Galerie bude svozovou společností Marius Pedersen a.s. osazen odpadkový koš o objemu 80 l, který byl pravděpodobně při stavbě odvezen.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email