Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
26.10.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Hrozný nepořádek kolem popelnic a v okolí travnatých ploch a chodníků.Děs.
Lokalita závady
ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, úklid zde probíhá opakovaně jak kolem nádob při svozu, tak nárazově jako úklid černých skládek na přilehlých pozemcích v majetku města, situace se však přes veškerá opatření neustále opakuje. Zadáme tedy opět k úklidu a opět navýšíme počet nádob zde umístěných o další kontejner.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email