Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník v Hálkové ulici v Šanově.
Datum nahlášení
26.10.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Vážené dámy a pánové,
při návštěvě mé „ulice“, v které jsem žil v létech 1947-1961 jsem měl štěstí. Při prohlídce mého „domu“ jsem si nepozorností na žlabu lehce podvrtnul levý kotník.
„Realisté“ by sice mohli říci, nečum kolem a dívej se na cestu; ale nezlobte nerad bych zde souhlasil, protože riziko vždy zůstává.
Zdraví
H.J.Legler
Lokalita závady
Vítězslava Hálka 1634, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastní přilehlé nemovitosti bude vyzván k zaústění svodů, aby dešťová voda nevytékala na chodník a následně mohou být žlábky odvádějící dešťovou vodu z chodníku odstraněny.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email