Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dva vraky pod mostem
Datum nahlášení
26.10.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den,
na parkovišti pod mostem u křižovatky ulic Lounská-Alejní se nachází dva nepojízdné vraky aut vedle sebe. SPZ chybí. Nachází se hned u vstupu do Zámecké zahrady, kudy každodenně projde spousta rodičů s dětmi . Ta vymlácená auta dodávají už tak potemnělému koutu ještě vybydlenější atmosféru, nehledě na to, že zabírají parkovací místa. Bylo by možné je odstranit? Děkuji předem za vstřícnost.
S pozdravem, Hana Ferklová
Lokalita závady
Lounská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Vozidla bez RZ evidujeme. Majitelé byli upozorněni a právě dobíhá 2 měsíční lhůta k odstranění. Takže vlastník komunikace bude zařizovat jejich likvidaci.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email