Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
26.11.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V ulici U Nádraží opět hromady odpadu kolem popelnic, popelnice také plné, je to tam už 2 dny a očividně to nikomu nevadí...
Lokalita závady
U nádraží 529/7, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověření jednotlivých svozů odpadů a odstranění odpadů uloženého mimo nádoby bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email