NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

261223_0603

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Obydlí bezdomovců

Datum nahlášení
26.12.2023

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den, mezi původní a “novou” třešňovkou se po levé straně zhruba uprostřed spodní cesty mezi třešňovkami usídlili bezdomovci. Myslím že tato oblast má sloužit k odpočinku a procházkám občanů a ne jako bydliště bezdomovců. Mohlo by s tím prosím město neco udelat, než to zde celé zaneřádí bordelem jako na jiných místech v Teplicích? Člověk aby se tu nyní bal chodit. Děkuji.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Dále byl tento podnět předán též Městské policii Teplice ke kontrole místa.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email