NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270124_2338

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Ocelove lano trcici z travniku

Datum nahlášení
27.01.2024

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Dobry den .po vykopu proti cerpaci stanici v Trnovanech predloni a na urgenci kdy zanechali hromady kameni,suti,cihel vymoly nevyrovnavny povrch travniku a take velou smycku oceloveho lana, patrne je soucasti betonu ktery pri vykopu jen castecne zahrnuli .tak vse kdyz jsem loni popsala bylk douklizeno a trava pak i posekana, ale to ocelove lano tam trci porad,pak nelze travnik sekat.zrejme je treba bud uriznout nebo kus toho betonu s lanem vykopat. A jeste u zastavky jsou stromy obrostle a ty obrosty ub2 stromu uz budou zasahahovat do toho uzkeho chodniku, tak ted je cas kdy by se to chrosti okolo stromu mohlo orezat a vubec dal je taky neudrzovane chrosti.hezci by bylo vycistit ty nalety nez se zazelena. Dekuji.

Lokalita závady
Masarykova třída, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Lokalitu si ve čtvrtek při kontrolním dni projdeme a uvidíme, co se s výmladky stromů a nevzhlednými keři dá dělat.
Ohledně lana oslovíme zhotovitele stavby.
Děkuji, klidný den.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email