NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270221_0969

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Tankodrom:-)

Datum nahlášení
27.02.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Jelikož není kde parkovat na povolených místech, tak někteří řidiči vjíždí přes TRÁVNÍK na volné místo mezi panelákem a večerkou - viz mapa. Díky počasí je to tam každoročně jak na tankodromu, vyjeté koleje a vytlačené bahno. Je to dost frekventovaný úsek pro pěší... Řešením by bylo prostor bud vysypat štěrkem nebo prodloužit zábradlí okolo večerky směrem Trnovanská.

Lokalita závady
Antonína Sochora 1870, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 4/3/2021 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email