Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak na parkovišti
Datum nahlášení
27.02.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Na parkovišti je skoro rok odstavený modry Peugeot s vytlučeným okýnkem a uvnitř je skladka odpadků...bez značek.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. MP Teplice provedla aktuální šetření a uplatníme postup podle §19 zákona č. 13/1997 (výzva majiteli vozidla).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email