Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak na parkovišti
Datum nahlášení
27.02.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Na parkovišti u ulice Gagarinova je odstavený již půl roku Ford fokus,sedan, bez značek,propíchané gumy....
Lokalita závady
Gagarinova, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o veřejně přístupnou účelovou komunikaci v soukromém vlastnictví, kdy vrak podle zákona 13/1997 řeší majitel této komunikace. Pokusíme se ho kontaktovat.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email