NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270319_a88a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice, díra.

Datum nahlášení
27.03.2019

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Dobrý den, jedná se o jednu díru/propadlou prasklinu.

Lokalita závady
ulice Purkyňova 1952/22, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email