Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Popraskaná silnice
Datum nahlášení
27.03.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den jedná se o ulici Purkyňova, toto je druhé hlášení jiného místa poškození.
Lokalita závady
ulice Purkyňova 1928/18, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email