Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plné popelnice a odpadky kolem nich...
Datum nahlášení
27.03.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Plné popelnice na tříděný odpad a nepořádek kolem nich odpad z provozoven v Desetipatraku
Lokalita závady
Duchcovská 414/88e, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V průběhu dneška by se mělo opět vyvézt, hromadění odpadu z podnikatelských subjektů zde již řeší kolegyně Jurčíková v součinnosti s Podkrušnohorským bytovým družstvem. Doufám, že bude vyřešeno již co nejdříve.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email