Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad vedle kontejnerového místa.
Datum nahlášení
27.04.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Vedle kontejnerového místa v Rohové ulici u domu Rohová 184, je již 14 dní položená sedací souprava 2x. Romové si z tohoto místa dělají posezení a a části této soupravy roznášejí. Je možné zajistit odvezení? Mnohokrát děkuji.
Lokalita závady
Rohová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění odvozu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email