Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
úprava zeleně po výstavbě
Datum nahlášení
27.04.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,chválihodný je počin města s výstavbou chodníku vedoucím pod domy v Javorové ulici.Horší je to s úpravami okolí chodníku.Nechci věřit, že takto byl schválený projekt a celá stavba byla ukončena.Chodník je OK ,ale okolí je nevábné, bez osetého trávníku ,v některých místech je vidět zbytkový štěrk, nebo jeho "úklid" do keřového porostu.
Opravdu byla stavba již předána a zaplacena??
P.S. Do zprávy se více než jedna fotka nevešla,pokud uvedete jiný mail,pošlu další.
Lokalita závady
Topolová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, stavba jako celek ještě předána nebyla, dle sdělení oddělení investic a realizací města je termín ze smlouvy do 31/05/2020.
Terénní úpravy jako takové, včetně úprav stávající zeleně, budou ještě dokončovány.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email