Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
27.04.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, již jsem jednou tuto závadu hlásil a byla vyřešena tak, že odpad byl druhý den ihned odvezen. Chvályhodné. Nicméně se to samé opakuje týden co týden. Jedná se o kontejner na odpad, který je uzamčený z důvodu, aby bezdomovci a jiná verbež nerozhrabávala odpad. Bohužel z lenosti nájemníků domu (odemknout řetěz, vhodit odpad a znovu uzamknout řetěz) dochází k tomu, že raději položí odpad vedle kontejneru. Přes chodník již nelze projít. Možná by nebylo od věci neřešit důsledek, ale příčinu. Otázka zní: k čemu je řetěz na tom kontejneru, když bordel je v okolí větší, než kdyby se v tom nějakej feťák pohrabal? Prosím o vyřešení, např. kontaktováním majitele, aby kontejner buď nechal permanentně odemčený nebo aby po svých nájemnících odpad každý den vhodil do kontejneru. Děkuji
Lokalita závady
Doubravská 523/23, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad necháme opět uklidit. Vlastíka objektu, ke kterému je přidělen kontejner jsem o situaci informovala a vyzvala jej k prověření zda odpad pochází od nájemníků tohoto objektu. Případné navýšení počtu nádob, četnosti svozu či odstranění uzamčení stávajícího kontejneru budeme společně dále řešit dle zjištěných informací.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email