Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zeleň v Tp
Datum nahlášení
27.04.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,
Mám otázku ohledně zlikvidované zeleně u domu a okolí. Před cca 3 lety a také v letošním roce zde byly komplet vyřezány stromy, keře, aj. Zůstala pouze holá místa a smutné prostředí sloužící výhradně “pejskařům”. Jedná se o ul. Havířská 1442/43. Bude tato zeleň nahrazena? Popřípadě kým??? Všiml jsem si nové výsadby stromů v ul. Kozinova. Zde nic??? Děkuji.
Lokalita závady
Havířská 1442, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V této lokalitě je naplánována podzimní výsadba dřevin. Podrobné informace k výsadbě Vám mohu poskytnout, v případě zájmu, mě můžete kontaktovat na emailu pillerova@teplice.cz
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email