NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270519_9483

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vysoká tráva

Datum nahlášení
27.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dne 24.5. 2019 jsme byli na dětském hřiši v ulici Josefa Hory a tráva je zde už hodně vysoká. Prosím o posekání trávníku. Děkuji.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 30/5/2019 prověřena na místním šetření. S pozdravem V. Pillerová


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email