NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270715_c0de

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nevynesené koše

Datum nahlášení
27.07.2015

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dětské hřiště u Šanovského parku je dnes velmi sledované a vytížené. Nedostatečná kapacita košů je jednou z příčin nepořádku - zvýšení napětí v oblasti. Bylo by možné zvýšit frekcenci nebo nainstalovat mobilní koše? https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11751725_1009356262430056_2876387556608189537_n.jpg?oh=eca1fcf8d9c74d7e26310ad461fadf4b&oe=5649707D

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, již od 15.6.2015 byl svoz všech odpadkových košů v prostoru Šanovského parku, včetně dětského hřiště ve Vrchlického ul. navýšen na 6x týdně(pondělí až sobota) 2x denně (ráno a večer). V minulém týdnu byla navíc ke vchodu do dětského hřiště přistavena nádoba o objemu 120 litrů (popelnice) se svozem 6x týdně 1x denně. Během zítřka stav na místě prověříme a případně ještě zajistíme přemístění doplněné nádoby 120 litrů přímo do prostoru hřiště.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email