Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Znečištěné parkoviště
Datum nahlášení
27.07.2020
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Vrstna bláta z výkopu naplavena na parkoviště
Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Plocha parkoviště bude vyčištěná do 29.7.2020.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email