NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270721_9ac6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neupravovaná Pytlíkovská cesta

Datum nahlášení
27.07.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V květnu letošního roku upozorňoval výbor ZO č. 18 na problémový stav Pytlíkovské cesty viz hlášení závad č.240521-a339. Byli jsme příjemně překvapeni rychlostí provedené úpravy. Bohužel však při úpravě cesty nebyly provedeny zájezky, na které jsme upozorňovali a tak po posledních deštích je stav komunikace ještě horší než před provedenou úpravou. Chceme věřit, že bude cesta co nejdříve upravena, která je v podstatě jedinou přístupovou komunikací k naším zahradám. Děkujeme za odpověď jak bude situace řešena.

Lokalita závady
Pytlíkovská cesta, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zvážíme možnost výspravy, aby nebyl obrus při deštích splavován.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email