Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyvrácená značka
Datum nahlášení
27.07.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Před domem v Teplicích, Fügnerova 1352, je vyvrácená značka "invalida". Stačí se jí jen lehce dotknout a hýbe se. Ohrožuje kolemjdoucí a zaparkovaná vozidla.
Lokalita závady
Fügnerova 1352, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email