NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270722_12ad

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
27.07.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Adresa:Fučíkova stezka 2825,41501 Teplice Po opravě kanalizace v loňském roce před domy Fučíkova stezka 2823 - 2826,dochází k propadání zeminy a tím i k propadání položené dlažby na chodníku.Před domy 2823 a 2826 byla provedena oprava,ale před domy 2824 a hlavně 2825 oprava provedena nebyla.Žádam vás tímto o sjednáni nápravy.Předem děkuji za kladné vyřízení.

Lokalita závady
Pod Doubravkou, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace s požadavkem na zajištění a provedení opravy.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email