Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ořezané větve na chodníku
Datum nahlášení
27.08.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den na chodníku leží již delší dobu ořezané větve.
Lokalita závady
ulice Josefa Suka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán technikovi z firmy Marius Pedersen a.s.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email