Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plevel na komunikacích
Datum nahlášení
27.08.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na chodnících a podél obrubníků prorůstají plevele některé jsou již vyšší 50cm.
Lokalita závady
ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude předán firmě, která pro město zajišťuje chemické ošetření proti plevelům.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email