Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyznačení parkovacích míst v ulici V Závětří
Datum nahlášení
27.08.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
V ulici V Závětří před vchody 11 až 17 nejsou vyznačena parkovací místa na parkovišti. Tím pádem není správně využita celá plocha k parkování. Mezi zaparkovanými auty jsou místy větší mezery do kterých se auto už nevejde a z tohoto důvodu není dostatečně využita parkovací plocha (viz přiložená fotka). Problém by vyřešilo vyznačení parkovacích míst, ale dostatečně široké s ohledem na šířku současných aut (2 metry).
Lokalita závady
V závětří 1675/15, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za podnět, který zařadíme do plánů na realizaci vodorovného dopravního značení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email