Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyvracena DZ Stop
Datum nahlášení
27.09.2015
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Je potreba zasadit znacku. Je to v chodniku, takze asi trosku betonovani bude treba...
Lokalita závady
Panorama 144, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala správci dopravního značení ke zjednání nápravy.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email