Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý výkop
Datum nahlášení
27.09.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na tuto závadu jsem již jednou upozorňoval: po výkopu na styku ulic Lomená a Středová se propadl okraj komunikace. Při rekonstrukci chodníku byla i tato prohlubeň označena sprejem, ale přestože se chodník nově asfaltoval, propadlá komunikace zůstala. A s ní i mírně propadlý obrubník.
Lokalita závady
Lomená 1758/32, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na základě informace získané od zhotovitele bude oprava vozovky provedena v termínu do 07.10.2022.
Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email