Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak vozidla
Datum nahlášení
27.10.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Na novém parkovišti u Angru (ul. Proboštovská) je již nějakou dobu nepojízdný autovrak černé Alfy Romeo bez RZ (pokud je na okně VIN šlo by dohledat majitele), má rozbité čelní okno a světla a střepy z nich ohrožují hrající si malé děti.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na vozidlo již byla napsána výzva která by se dnes (29.10.) měla objevit na úřední desce Magistrátu města Teplice. Poté následuje 2 měsíční lhůta ze zákona o pozemních komunikacích a v případě že majitel vozidlo neodstraní bude následně odstraněno vlastníkem komunikace.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email