Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá zámková dlažba na chodníku
Datum nahlášení
27.11.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlá zámková dlažba na chodníku
Lokalita závady
ulice Rooseveltova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email